El Niño

"O mnie"

Poznaj moje El Niño.

Na polskim rynku nie brakuje dobrej jakości mydeł. To prawda. Sama używam, ja i moja rodzina przetestowaliśmy ich wiele. Z reguły nie są to jednak produkty skierowane dla najmłodszych. Jeśli więc mam powiedzieć, jak powstała moja marka, to powiem, że z potrzeby delikatnej skóry. Mojej, moich dzieci. To mydła dedykowane również dla osób starszych, dla potrzeb ich skóry. Wierzę również, że niezależnie od wieku, nasza skóra potrzebuje czułej i delikatnej opieki.

W mydłach El Nino znajdują się same naturalne składniki. Robione ręcznie, małymi partiami, są delikatne dla skóry, a jednocześnie odżywcze, nawilżające, dzięki wysokiej zawartości różnorodnych olejów. Obok mydeł dla dzieci, w El Nino znajdziesz kilka fajnych propozycji dla mam (i babć!) – takich, które nawilżą i odżywią skórę (również problematyczną), które można bez obaw używać we wspólnej kąpieli z maluchami. Jeśli lubisz mydła, jeśli nie chcesz kupować dziecku płynów w plastikowych opakowaniach, jeśli szukasz czegoś z naturalnym składem, jeśli chcesz zadbać o swoich bliskich – zapraszam do mojego El Nino.

Jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Co jeszcze? W mojej pracy łączę wiedzę kosmetyczną i chemiczną, a wszystkie produkty testuję na własnej skórze – i skórze moich dzieci! Moja pracownia to mój drugi dom, a jeśli ktoś by zapytał, ile kilogramów mydła idzie na naszą rodzinę i najbliższe nam osoby…to powiem tylko, że bardzo dużo.

I mam nadzieję, że to jest najlepsza rekomendacja.

Dziękuję, że tu jesteś,
Kasia

MYDŁA

Stworzone z poszanowaniem dla środowiska, w eko opakowaniu. Masło shea, masło kakaowe, olej migdałowy, olej rycynowy i olej kokosowy, które używamy w naszych produktach, posiadają certyfikaty jakości.

OLEJKI

Olejki dla niemowląt doskonale sprawdza się do codziennego nawilżenia, na podrażnienia i jako naturalna bariera ochronna – np. przy mrozach.

MASŁA

Masło nawilżające. Uwielbiane przez dzieci i przez mamy. W 100% naturalny skład, pełen nierafinowanych olejów, które naprawdę porządnie nawilżają.

Ekologiczne

Stworzone z poszanowaniem dla środowiska, w eko opakowaniu. Masło shea, masło kakaowe, olej migdałowy, olej rycynowy i olej kokosowy, które używamy w naszych produktach, posiadają certyfikaty jakości.


Dobre dlawegan

To, co niezbędne i najcenniejsze dla ludzkiego zdrowia i urody, pochodzi ze środowiska naturalnego. Dobroczynne dary natury doceniane, dają spektakularne efekty i długotrwałe, wielopoziomowe działanie.


Zapisz się do naszego Newslettera.